Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Bankovní specialista
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řídící pracovníci v oblasti obchodu - Director Business Area II

Text inzerátu:

MVP: Za Brumlovkou č.p. 1559/5, Praha 4
Kontakt: Šmíd Vojtěch, e-mail: promedcs@teamio.eu
Požadujeme: Anglický jazyk - plynulá úroveň, Ruský jazyk - plynulá úroveň, vzdělání v oblasti medicíny, famracie popř. přírodních věd. řidičský průkaz pro osobní automobil nutný, minimálně 5 let praxe na obdobné vedoucí pozici.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, služební vozidlo, příspěvek na penzijní pojištění, Multisport karta.

Nástup:01.01.2020Plat od - do:80000 - 130000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Bankovní specialistaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéZaměstnavatel:PRO.MED.CS Praha a.s.Kontaktní osoba:Vojtěch Šmíd promedcs|teamio#euKontaktní adresa:Za Brumlovkou 1559/5
140 00 Praha
Michle   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řídící pracovníci v oblasti fin...ING Bank N.V.Řídící pracovníci v oblasti fin...Lukáš KřetínskýAdministrative support in financeGrafton Recruitment s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti obchoduAda - natura s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti obc...SteelForm Technology s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti obc...ERGOTEP, družstvo invalidůŘídící pracovníci v oblasti obchoduADAMEK CONSULTANT CZECH REPUBLI...Řídící pracovníci v oblasti obc...Pavel MunduchŘídící pracovníci v oblasti obc...ŠKODA AUTO a.s.Řídící pracovníci v právní obla...FORTUNA GAME a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PRO.MED.CS Praha a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PRO.MED.CS Praha a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: