Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Domovník/správce objektu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Správce objektu

Text inzerátu:

Hledáme pracovníka/pracovnici na areálovou údržbu a správu budov v oblasti Zlín - Příliky

Podmínky:

Minimálně ÚSO s výučním listem, aktivní řidič sk.B, práce na PC, organizační schopnosti, manuální zručnost, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita. Vhodné i pro důchodce bez zdravotního omezení.
Doba určitá s možností prodloužení.

Bonusy:

Prémie, příspěvek na stravování, příspěvěk na spořící životní pojištění

Nástup:neuvedenoPlat od - do:20000 - 20000Pracoviště:ZlínObor a Profese:Služby - Domovník/správce objektuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:KVE-mont s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Růžičková +420602499159 ruzickova|kvemont#czKontaktní adresa:Letiště 1578, 76502  Otrokovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Objektová vedoucí – nemocnice n...Olman Service, s.r.o.Správci objektů - správci objektůALMAX WORK-Group, družstvoSprávci objektů - údržbář/údržbářkaPodřipská nemocnice s poliklini...Správci objektů - správci národ...Městské muzeum Františkovy LázněSprávci objektů - správce/správ...S U M O s.r.o.Správci objektů - školníci - ad...Střední odborná škola managemen...Správci objektů - údržbář - dom...Dětský domov, Česká Lípa, Mariá...Správci objektůERDELS družstvoSprávci objektů - správce / spr...ELEKTRO DRAPAČ s.r.o.Správci objektů - správce objektuRC Development, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVE-mont s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KVE-mont s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: