Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Kuchař
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocný kuchař

Text inzerátu:

Na HPP přijmeme do kavárny Kafec pomocného kuchaře. Náplní práce je příprava jednoduchých snídaní - míchaná vajíčka, sázená vajíčka, toasty. Odpoledne se pak u nás v kavárně připravují především wafle a sendviče. Mimo přípravu těchto jídel by se jednalo také o pečení dezertů, které nabízíme našim zákazníkům. Hledáme do našeho milého kolektivu šikovného člověka, kterého baví práce v kuchyni.

Podmínky:

Zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou ( šikovné lidi si zaučíme)
Flexibilitu a spolehlivost
Rádi se učit novým věcem

Nabízíme / benefity:

Smlouvu na HPP, zaměstnanecké slevy, včasná měsíční výplata mzdy.

Nástup:neuvedenoPracoviště:okres Brno-městoObor a Profese:KuchařTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZdroj inzerátu:www.inwork.cz
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:INSIUM s.r.o., Tomáš Konečný info|kafec#cz ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...S&D CONSO s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...CASAVERDE, s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pom...Kateřina ZajícováKuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...Zlatý anděl s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...Mgr. Jana DyršmídováKuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...Pecha a Pechová s.r.o.Pomocní kuchaři - pomocný kucha...Dreni BerishaŠéfkuchaři v pohostinstvíGaudeo restaurant s.r.o.Pomocní kuchaři - pomocná kucha...WELLNESS HOTEL a.s.Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchařS.J.Feng Czech Tourism Company ...
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti www.inwork.cz. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost www.inwork.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: