Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič vysokozdvižného vozíku
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Text inzerátu:

Místo výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1261
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: tel.: 724 229 085 (9-15 hod.), e-mail: nabor@itlc.cz, volna.mista@itlc.cz nebo osobně: D+D Park, DC1/A, Kosmonosy, čas dle dohody

Náplň práce: Naskladňování a přijímání materiálu do skladu, obsluha JIS linek.
Požadujeme: Zkušenosti na VZV nebo retraku, Řidičské oprávnění na VZV (jsme schopni obnovit), Flexibilita, Dodržování interních pravidel, Pozitivní přístup k práci, Samostatnost.
Výhodou: komunikace v českém jazyce, znalost práce s RF terminálem (jsme schopni postupně doučit), řidičské oprávnění skupiny B, D.

Zaměstnanecké výhody: Kvartalní odměny, stravenky, příplatky za odpolední.

Nástup:13.09.2019Plat od - do:18500 - 25000Pracoviště:Mladá BoleslavObor a Profese:Řidič vysokozdvižného vozíkuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:ITLC s.r.o.Kontaktní osoba:Martin Sůva +420 724 229 085 nabor|itlc#cz, volna#mista|itlc#czKontaktní adresa:Průmyslová 1261
293 06 Kosmonosy
Kosmonosy   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidiči vysokozdvižných vozíků -...HP-Pelzer s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...KONTRSVAR Servis s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíků -...Rapasol CZ s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Profi Jobmaster Agency s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...SKYKARTECH s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíků -...LINDE + WIEMANN CZ, s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Kofola a.s.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Snop Automotive Mlada Boleslav ...Řidiči vysokozdvižných vozíků -...AYBARA s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíků -...VAF Logistics Service s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ITLC s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ITLC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: