Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Číšník/servírka
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Číšníci a servírky - Vrchní číšník/servírka

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Ibsenova 183/3, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (7:00-21:00 h). Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, nutná znalost RJ a NJ na úrovni pohostinství (komunikativní znalost výhodou). Nabízíme: obědy zdarma. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-17:00 h).

Nástup:18.09.2019Plat od - do:29000 - 29000Pracoviště:Mariánské LázněObor a Profese:Číšník/servírkaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:HOTEL NABOKOV s.r.o.Kontaktní osoba:Kupčík +420 776 156 688Kontaktní adresa:Ibsenova 183/3
353 01 Mariánské Lázně
Mariánské Lázně   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Číšníci a servírky - číšník/ser...Petr PešlČíšníci a servírky - číšník/ser...Františkovy Lázně SAVOY a.s.Číšníci a servírky - číšník/ser...NK Hotel s.r.o.Číšníci a servírky - číšník/ser...Hotel Bajkal s.r.o.Číšníci a servírky - výpomoc v ...Lázeňský hotel PYRAMIDA, a.s.Číšníci a servírky - číšník/ser...Kujtim NikoliqiČíšníci a servírky - číšník/ser...Lázně Františkovy Lázně a.s.Číšníci a servírky - číšník/ser...CPI Hotels, a.s.Číšníci a servírky - číšník/ser...Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.Číšníci a servírky - číšník/ser...Lázně Františkovy Lázně a.s.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.