Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič vysokozdvižného vozíku
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidiči vysokozdvižných vozíků - MATERIÁLOVÝ LOGISTIK

Text inzerátu:

19.8.2019 - práce s VZV ve výrobě v oddělení lisovna - naskladnění den a rozvinů, vyskladnění den a rozvinů na jednotlivých linkách podle výrobních zakázek. SŠ s maturitou, praxe s řízením VZV, manuální zručnost, zodpovědnost, vhodné pro absolventy. Třísměnný provoz (6 – 14, 14 – 22, 22 – 6 h.). KONTAKT: zaslat životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897. Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130/2, Hustopeče.
Místo výkonu práce: Hustopeče
Nabízíme:
Měsíční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, odborná vzdělávání a školení, mobilní tarif až pro 5 čísel, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání, zprostředkování ubytování a další.

Nástup:26.08.2019Plat od - do:21600 - 21600Pracoviště:BřeclavObor a Profese:Řidič vysokozdvižného vozíkuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o.Kontaktní osoba:Denisa Idesová +420 519 301 897 d#idesova|frauenthal-automotive#comKontaktní adresa:Bratislavská 130/2
693 01 Hustopeče
Hustopeče   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 4 podobných nabídek

Řidiči vysokozdvižných vozíků -...Frauenthal Automotive Hustopeče...Řidiči vysokozdvižných vozíků -...FRUJO, a. s.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Gebauer a Griller Kabeltechnik,...Obsluha vysokozdvižných a jinýc...TRANSROLL - CZ, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: