Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Práce ve skladech a továrnách ve Velké Británii (260-320Kč/h)

Text inzerátu:Přijeďte si vydělat do města, kde byl zrozen Titanic, The Beatles a jeden z nejlepších fotbalových klubů světa.
Liverpool je skvělou příležitostí pro studenty a všechny, kteří si chtějí vylepšit angličtinu a získat zkušenosti ve Velké Británii. Vyřídíme za Vás všechny potřebné dokumenty, abyste mohli legálně pracovat ve Velké Británii.

Podmínky:

- 250 -320 kč/h,
- práci v anglickém prostředí,
- spolehlivost a férové jednání.

Náplň práce:

Na výběr je z několika pozic skladníka, dělníka a dalších pomocných prací

Nabízíme / benefity:

- Základní znalost angličtiny,
- Spolupráci při zařizování
- Týdenní výplaty

Nástup:Na domluvěPlat od - do:42600 - 53300Pracoviště:Velká BritánieObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - Dělník, Výroba a průmysl - DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Petr GregorKontaktní osoba:Petr Gregor +420731619486 ukingdomjob|gmail#comKontaktní adresa:Alfonse Muchy 822, 56151  Letohrad   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci výrobků z komb...ASAP Automotive Solutions s.r.o.Pomocní dělníci ve výrobě - pom...Družstvo OLIMPObsluha ostatních stacionárních...KÁMEN Zbraslav, a.s.Ostatní pomocní pracovníci ve v...FABRIKA PARDUBICE s.r.o.Pomocní pracovníci ve výrobě ji...PSí HUBÍK s.r.o.Pomocní dělníci ve výrobě - děl...Pfeifer Holz s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...Fast workers s.r.o.Montážní dělníci výrobků z komb...ASAP Automotive Solutions s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...JaP - Jacina, s.r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...FORESTINA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petr Gregor. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Petr Gregor o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: