Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Bankovní specialista
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Text inzerátu:

MVP: Ohradní 1421, Praha 4
Kontaktovat mailem gourmetpartners@email.cz
Výborná znalost ruského jazyka, znalost anglického jazyka. Silné analytické schopnosti, velmi dobré komunikační dovednosti a práce s lidmi, orientace na výsledek, předchozí zkušenosti min. 2 roky. Ochota trávit velké množství času na pracovních cestách.

Nástup:25.07.2019Plat od - do:48000 - 48000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Bankovní specialistaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéZaměstnavatel:GOURMET PARTNERS s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. VLADISLAV HORODINSKI, gourmetpartners|email#czKontaktní adresa:Ohradní 1421/63a
140 00 Praha
Michle   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řídící pracovníci v oblasti fin...Lukáš KřetínskýAdministrative support in financeGrafton Recruitment s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti obchoduAda - natura s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti obc...SteelForm Technology s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti obc...ERGOTEP, družstvo invalidůŘídící pracovníci v oblasti obchoduADAMEK CONSULTANT CZECH REPUBLI...Řídící pracovníci v oblasti obc...Pavel MunduchŘídící pracovníci v oblasti obc...ŠKODA AUTO a.s.Řídící pracovníci v právní obla...FORTUNA GAME a.s.Řídící pracovníci v oblasti obc...PLOTIŠŤSKÁ ZELENINA - HAK s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GOURMET PARTNERS s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost GOURMET PARTNERS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: