Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Brusiči nástrojů a kovů - asistent brusiče

Text inzerátu:

Příprava materiálu pro broušení - zakládání a vyjímání výrobků z upínacích stojanů, základní brusičské očištění nepohledových dílů. Praxe v oboru nutná.
VÝHODY: zajištění ubytování či příspěvek na ubytování
KONTAKT: Felcan Dušan, tel.: 773338667, e-mail: job@dewaarde.cz

Nástup:01.08.2019Plat od - do:16280 - 16280Pracoviště:StrakoniceObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:DE WAARDE s.r.o.Kontaktní osoba:Dušan Felcan +420 773 338 667 job|dewaarde#czKontaktní adresa:Riegrova 495
388 01 Blatná
Blatná   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...BISO - Keibel s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BISO - Keibel s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BISO - Keibel s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BISO - Keibel s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BISO - Keibel s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BISO - Keibel s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BISO - Keibel s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BISO - Keibel s.r.o.Brusiči nástrojů a kovů - brusičTARHON - METAL s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Vertiv Czech Republic s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DE WAARDE s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost DE WAARDE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: