Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Zdravotní sestra
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Všeobecné sestry s osvědčením

Text inzerátu:

Kontakt e-mailem, telefonicky.

Požadujeme ÚSO s maturitou nebo VOŠ zdravotnického zaměření, speciální vzdělání ARIP výhodou, alespoň 5 let praxe na obdobné pozici, velmi dobré komunikační schopnosti, práce s informacemi, výborný písemný projev, kladný vztah k práci se seniory, odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost a PC gramotnost. V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: doubravova@csop10.cz.
Nástupní plat tř. 10 (až 36 000,- Kč dle odborné praxe), osobní příplatek 2 000,- Kč, čtvrtletní a mimořádné odměny, 5 týdnů dovolené, stravné, příspěvky z FKSP, MULTISPORT, možnost využití podnikových jeslí, možnost přespání mezi směnami, předpokládaný nástup: ihned nebo dohodou.

Nástup:01.11.2019Plat od - do:23000 - 36000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Zdravotní sestraTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizaceKontaktní osoba:Kateřina Doubravová +420 272 173 032 doubravova|csop10#czKontaktní adresa:Sámova 29/7
101 00 Praha
Vršovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Vrchní sestra - vedoucí zařízeníJOBSYSTEM s.r.o.Všeobecné sestry s osvědčením -...Domov pro seniory Máj České Bud...Všeobecné sestry s osvědčením -...TOMADENTAL s.r.o.Ostatní všeobecné sestry se spe...MDDr. Gabriela RzymanováVrchní sestry v oblasti péče o ...Domov Pod Kavčí Skálou, poskyto...Ostatní všeobecné sestry se spe...Domov Na zámečku Rokytnice, pří...Všeobecné sestry s osvědčením -...Městská Charita PlzeňVšeobecné sestry se specializacíMedicalHelp Česká republika s.r.o.Všeobecné sestry s osvědčením -...SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o.Staniční sestry (kromě sester v...SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: