Fullstack vývojář (i pro juniory!) (6985)

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku švýcarské firmy, která vyvíjí SW určený bankám a pojišťovnám. Na této pozici budete: - vyvíjet frontend i backend systému finančního poradenství - pracovat na projektech pro švýcarské zákazníky - v menších agilních týmech vyvíjet jednotlivé moduly systému - testovat nové funkcionality - spolupracovat se zahraničními kolegy - mít možnost vyjet na služební cesty do Švýcarska Požadavky: - dobrá znalost JavaScriptu (a některého z jeho frameworků) - alespoň základní orientace v jazyce TypeScript - znalost Javy - výhodou znalost frameworku Spring - znalost databází (Oracle/MS SQL Server/MySQL) - komunikativní AJ nebo NJ (denní využití) - VŠ vzdělání (pozice je vhodná pro absolventy i studenty posledních ročníků) nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí Nabídka: - jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek (případně zkrácený úvazek u studentů posledních ročníků VŠ) - společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení, mezi další benefity patří: pružná pracovní doba, možnost home office, mobilní tarif, sickdays, roční bonusy aj. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí
Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Jak zvládnout stres v práci

Jak zvládnout stres v práci
Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?