Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Projektant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Projektant stavař - Brno

Text inzerátu:

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projektová a inženýrská společnost INTERPLAN-CZ, s.r.o., působící v České a Slovenské republice s pobočkou INTERPLAN Architects & Engineers s.r.o., rozšiřuje pracovní tým a vypisuje výběrové řízení na obsazení pozic.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 24. 6. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podmínky:

• VŠ vzdělání stavební nebo architektura
• praxe v oboru vítána
• znalost AJ, RJ výhodou

Náplň práce:

• návrhy projektového řešení, zpracování projektové dokumentace, výkon autorského dozoru na zakázkách přípravy staveb
• vedení projektového týmu na zakázkách a podřízených pracovníků
• odpovědnost za technické řešení projektu a za splnění požadavků zadavatele v rámci profesního řešení případně celé zakázky

Nabízíme / benefity:

• moderní pracovní prostředí ve stabilní firmě s 20-letou tradicí s možností zapojení do pokrokových postupů projektování staveb ve 3D BIM, apod.

Nástup:dle dohodyPracoviště:Jihomoravský krajObor a Profese:Stavebnictví a reality - ProjektantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Personální agentura:JOBSYSTEM s.r.o.Kontaktní osoba:Eva Grundová +420224819391 egrundova|jobsystem#czKontaktní adresa:Sokolovská 106/42, 18600  Praha 8   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Inženýři projektanti budov - pr...INTONACO s.r.o.Ostatní stavební inženýři - pro...BP projekt, s. r. o.Projektant výrobních a testovac...Grafton Recruitment s.r.o.Inženýři projektanti budovCOPLAN Projekt s.r.o.Ostatní stavební inženýři - tec...Technoprojekt, a.s.Stavební inženýři výstavby budo...BEA centrum Olomouc s.r.o.Ostatní stavební inženýři - pro...Technoprojekt, a.s.Elektro projektant | automatizaceGrafton Recruitment s.r.o.Inženýři projektanti budov - pr...PEZ - projekce energetických za...Projektant - elektroGrafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOBSYSTEM s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JOBSYSTEM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: