Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Elektrikář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Stavební a provozní elektrikáři - Elektrikář

Text inzerátu:

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem
Elektrikář - slaboproudař - požadujeme platnou vyhlášku č. 50/1978 sb, vzdělání v oboru elektro, zkušenosti, spolehlivost,samostatnost, pečlivost.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky

Nástup:01.06.2019Plat od - do:24000 - 30000Pracoviště:BrnoObor a Profese:ElektrikářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Bobycentrum Beta a.s.Kontaktní osoba:Gabriela Zárubová spravahotel@gmail.com spravahotel|gmail#comKontaktní adresa:Sportovní 559/2a
602 00 Brno
Ponava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Stavební a provozní elektrikáři...Příkosická zemědělská a.s.Stavební a provozní elektrikáři...Válcovny trub Chomutov, a.s.Stavební a provozní elektrikáři...APS ELEKTROSTAV s.r.o.Stavební a provozní elektrikáři...MILCOM a.s.Stavební a provozní elektrikáři...INKOROS, spol. s r.o.Stavební a provozní elektrikáři...UNITHERM, s.r.o.Stavební a provozní elektrikáři...METALL QUATRO spol. s r.o.Stavební a provozní elektrikáři...BEST, a.s.,Stavební a provozní elektrikáři...ELMONT GROUP, a.s.Stavební a provozní elektrikáři...Kozák Svitavy s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bobycentrum Beta a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Bobycentrum Beta a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: