Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Taxikář/osobní řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidič/-ka prestižní flotily Tick Tack

Text inzerátu:

Staňte se jedním z nejlepších!
Společnost TICK TACK Comfort Class, člen skupiny Taxi Praha, zcela mění úroveň pražské taxislužby a poptávka po jejich službách neustále roste. Hledáte-li seriózní práci pod zavedenou značkou, s jistotou kvalitního zázemí a profesionálního přístupu, zašlete nám svůj strukturovaný životopis včetně všech předchozích zaměstnání a vašeho telefonního kontaktu.

Podmínky:

Min. SŠ vzdělání, aktivní řidič minimálně 2 - 3 roky (věk minimálně 21 let). Požadujeme čistý trestní rejstřík, proklientský přístup, solidní chování a kultivovaný projev. Dále požadujeme dobrou znalost Prahy a anglický jazyk (schopnost základního se domluvení s klienty).

Náplň práce:

Buďte pány svého času (tzn. podnikat na vlastní koncesi pod zavedenou značkou a pronajímat si svoji „pojízdnou kancelář“) a staňte se TAXI ŘIDIČEM prestižní a známé značky se kterou se v davu neztratíte a budete vidět!

Nabízíme / benefity:

Atraktivní a naprosto odlišnou práci v oboru dopravy. Práci ve zcela nových, nekuřáckých vozech Škoda KODIAQ. Nadstandardní výdělky, práci se zajímavými klienty naší taxislužby, kteří ocení Vaše odborné i morální kvality.

Nástup:IhnedPracoviště:PrahaObor a Profese:Doprava, logistika a zásobování - Taxikář/osobní řidičTyp pracovního vztahu:Práce na ŽLMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Taxi Praha s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Bc. Veronika Petrášková +420734432948 kariera|taxipraha#czKontaktní adresa:Vrchlického 41/9, 15000  Praha 5   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Nákupní referent - juniorTrenkwalder a.s.Taxi řidič/-ka pro flotilu leti...Taxi Praha s.r.o.Taxikáři osobních a malých dodá...NeuvedenoTaxikáři osobních a malých dodá...Michaela DrobkováInženýr logistikyTrenkwalder a.s.Taxikáři osobních a malých dodá...DS-DESIGN s.r.o.Taxikáři osobních a malých dodá...Ľubomír TonhauserTaxikáři osobních a malých dodá...DBVK TRADE s.r.o.Taxikáři osobních a malých dodá...Mgr. Milan CarbolTaxikáři osobních a malých dodá...Amdekor Design s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Taxi Praha s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Taxi Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: