Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Taxikář/osobní řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Taxi řidič/-ka pro flotilu Letiště Václava Havla

Text inzerátu:

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ taxi FLOTILY Letiště Václava Havla a pojďte vozit klienty s námi! Baví Vás jezdit autem a přitom si vydělávat nemalé peníze? Rozšiřujeme řady letištní flotily o nové ŘIDIČE/ŘIDIČKY! Budete jezdit v novém luxusním voze Škoda Superb III liftback nebo combi. Rádi u nás přivítáme profesionály i začátečníky, které proškolíme!

Podmínky:

ŘP sk. B, min. věk 21 let a trestní bezúhonnost. Průkaz řidiče taxislužby a zkoušky z místopisu Prahy (popř. školení a materiály pro přípravu zajistíme). Profesionální a příjemné vystupování. Znalost AJ - domluvit se s klientem.

Nabízíme / benefity:


Nadstandardní výdělky a komfortní vozy značek Škoda Superb III. Podpora při zajištění všech potřebných materiálů k provozování služeb pokud je nevlastníte. Vozidlo i pro soukromé využití. V případě, že Vás daná pozice zaujala, prosíme o reakci viz níže tlačítko odpovědět.

Nástup:ihnedPracoviště:PrahaObor a Profese:Doprava, logistika a zásobování - Taxikář/osobní řidičTyp pracovního vztahu:Práce na ŽLMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Taxi Praha s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Bc. Veronika Petrášková +420734432948 kariera|taxipraha#czKontaktní adresa:Vrchlického 41/9, 15000  Praha 5   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidič/-ka prestižní flotily tic...Taxi Praha s.r.o.Taxikáři osobních a malých dodá...NeuvedenoTaxikáři osobních a malých dodá...Michaela DrobkováInženýr logistikyTrenkwalder a.s.Nákupní referent - juniorTrenkwalder a.s.Taxikáři osobních a malých dodá...DS-DESIGN s.r.o.Taxikáři osobních a malých dodá...Ľubomír TonhauserTaxikáři osobních a malých dodá...Jan LangTaxikáři osobních a malých dodá...DBVK TRADE s.r.o.Taxikáři osobních a malých dodá...Mgr. Milan Carbol
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Taxi Praha s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Taxi Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: