Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Zdravotní sestra
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zdravotní sestra

Text inzerátu:

Do soukromé ordinace praktického lékaře v Praze hledáme zdravotní sestru se zápalem pro práci. Čeká Vás příjemné a přátelské prostředí. Zajímavé platové ohodnocení. Pracoviště Praha 8. Nástup nejlépe ihned.

A pouze denní služby (po - pá) :)

Nástup:IHNEDPracoviště:PrahaObor a Profese:Zdravotnictví a sociální péče - Zdravotní sestraTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Externí personalista s.r.o.Kontaktní osoba:Veronika Doubravová 601501091 veronika|externipersonalista#czKontaktní adresa:Holubinková 169/8, 10400  Praha 22   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Všeobecné sestry s osvědčením -...MALÉ ZDRAVÍ a.s.Všeobecné sestry s osvědčením -...Armáda spásy v České republice,...Všeobecné sestry s osvědčenímDS Říčany s.r.o.Všeobecné sestry bez specializa...Nemocnice Pardubického kraje, a.s.Všeobecné sestry s osvědčením -...NADĚJEVšeobecné sestry s osvědčením -...MOJE AMBULANCE Pardubice s.r.o.Všeobecné sestry s osvědčením -...MUDr. Jan KoubaVšeobecné sestry s osvědčením -...SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o.Všeobecné sestry bez osvědčení ...Alzheimercentrum Prácheň z.ú.Všeobecné sestry s osvědčením -...JuALDent s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Externí personalista s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Externí personalista s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: