Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Právní služby / Právník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborný rada - právník

Text inzerátu:

Správa státních hmotných rezerv vypisuje výběrové řízení na volné služební místo: Odborný rada - právník v oboru služby 29. Legislativa a právní činnost.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 23. dubna 2019, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu (Správa státních hmotných rezerv, Šeříková 616/1, Praha 5, 150 85), nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu (epodatelna@sshr.cz) nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: 4iqaa3x).
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „NEOTEVÍRAT – VŘ – 04783/19-SSHR“.

Podrobnější informace o výběrovém řízení, požadavků a formulář žádosti naleznete na našich webových stránkách (www.sshr.cz).

Náplň práce:

- celostátní koordinace a metodické usměrňování jednotného výkonu vlastnického práva státu;
- zajišťování právní agendy Správy státních hmotných rezerv, a to ve spolupráci s dalšími právníky odboru právního;
- oblast obchodního práva – tvorba nových smluv, úpravy a aktualizace smluv stávajících;
- oblast občanského práva – zpracování agendy soudních sporů (studium podkladů, sepisování stanovisek, vyhledávání podobných právních případů a jejich řešení, přímé zastupování před soudy);
- agendy exekučních a insolvenčních řízení apod.;
- zpracování právních stanovisek a rozborů, poskytování právní služby útvarům Správy státních hmotných rezerv;
- monitoring právních předpisů, soudních a jiných rozhodnutí a článků dotýkající se činnosti Správy;
- koordinace přípravy a tvorby právních a interních předpisů.

Nástup:ihned nebo dle dohodyPracoviště:PrahaObor a Profese:Právní služby - PrávníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéZaměstnavatel:Správa státních hmotných rezerv
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Bc. Lucie Růžena Černá +420222806313 lrcerna|sshr#czKontaktní adresa:Šeříková 616/1, 15000  Praha 5   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 7 podobných nabídek

Právníci legislativci - odborný...Úřad práce České republikyPrávníci legislativci - odborný...Státní zemědělský intervenční fondPrávník / právnička úřaduJOBSYSTEM s.r.o.Právníci legislativci - odborný...ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCEPrávníci legislativciCRC Holding s.r.o.Právníci legislativci - právníkVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ...Právníci legislativci - právník...Úřad práce České republiky
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa státních hmotných rezerv. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Správa státních hmotných rezerv o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: