Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Právní služby / Právník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborný rada - právník (458)

Text inzerátu:

Předseda Správy státních hmotných rezerv jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZSS“), vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa Odborný rada - právník v oboru služby 22. Legislativa a právní činnost.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 19. října 2021, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu (Správa státních hmotných rezerv, Šeříková 616/1, Praha 5, 150 85), nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu (epodatelna@sshr.cz) nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: 4iqaa3x).
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „NEOTEVÍRAT – VŘ – 16761/21-SSHR“.

Více informací vč. formuláře žádosti naleznete na webových stánkách Správy státních hmotných rezerv.

Podmínky:

viz Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení volného služebního místa uveřejněné na webových stánkách Správy státních hmotných rezerv.

Náplň práce:

- celostátní koordinace a metodické usměrňování jednotného výkonu vlastnického práva státu;
- zajišťování právní agendy Správy státních hmotných rezerv, a to ve spolupráci s dalšími právníky oddělení právního;
- oblast obchodního práva – tvorba nových smluv, úpravy a aktualizace smluv stávajících;
- oblast občanského práva – zpracování agendy soudních sporů (studium podkladů, sepisování stanovisek, vyhledávání podobných právních případů a jejich řešení, přímé zastupování před soudy);
- agendy exekučních a insolvenčních řízení apod.;
- zpracování právních stanovisek a rozborů, poskytování právní služby útvarům Správy státních hmotných rezerv;
- monitoring právních předpisů, soudních a jiných rozhodnutí a článků dotýkající se činnosti Správy;
- koordinace přípravy a tvorby právních a interních předpisů;
- výkon dalších úkolů uložených přímým představeným, které jsou v náplni činnosti Oddělení.

Nabízíme / benefity:

- platové zařazení odpovídající příslušnému nařízení vlády ČR pro orgány státní správy
- jistotu zaměstnání v dobře fungující státní organizaci
- přátelský kolektiv
- možnost využití pružné pracovní doby
- 5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
- stravenky
- volnočasové poukázky na sport a kulturu
- MultiSport kartu
- školící středisko v Krkonoších pro soukromou rekreaci s příspěvkem z FKSP

Nástup:ihned nebo dle dohodyPracoviště:PrahaObor a Profese:Právní služby - Právník, Státní a veřejná správa - ÚředníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéVhodné i pro absolventyANOVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Správa státních hmotných rezerv
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Bc. Lucie Růžena Zavadilová +420222806313 lrzavadilova|sshr#czKontaktní adresa:Šeříková 616/1, 15000  Praha 5   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Odborní pracovníci v administra...Siemens, s.r.o.Odborní asistenti v administrativěChráněná dílna Jaroměř s.r.o.Rada/odborný rada - specialista...Správa státních hmotných rezervOdborní asistenti v administrativěMUDr. Rawaa Waleed Faheem YahyaOdborní asistenti v administrativěČokoládovny Fikar, s.r.o.Odborní asistenti v administrativěKoncept FAST s. r.o.Odborní asistenti v administrativěRegionální sdružení obcí a měst...Odborní asistenti v administrativěSCHENKER spol. s r.o.Odborní pracovníci v administra...Úřad práce České republikyOdborní pracovníci v administra...SAP Services s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa státních hmotných rezerv. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Správa státních hmotných rezerv o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: