Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Svářeč
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Svářeči - DĚLNÍK VE VÝROBĚ - SVÁŘEČ

Text inzerátu:

11.2.2019 - KONTAKT: Svatková Tereza, tel.: 735 757 663, e-mail: nabor@munters.com. Kompletace zařízení dle dokumentace, svařování, manuální práce, manipulace s materiálem, obsluha strojů a zařízení, odpovědnost za dodržování norem. Min. vyučen, technický obor výhodou, preference uchazečů s praxí se svařováním nerezové oceli metodou TIG, zkušenost z montáže a kompletací zařízení, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost. Jednosměnný provoz.
Místo výkonu práce: Hrušky

Nástup:01.03.2019Plat od - do:21000 - 27000Pracoviště:BřeclavObor a Profese:SvářečTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:HB KRAKO s.r.o.Kontaktní osoba:Tereza Svatková +420 735 757 663 nabor|munters#comKontaktní adresa:Na aleji 570
691 56 Hrušky
Hrušky   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 6 podobných nabídek

Svářeči - zámečník - svářečFrantišek PrudíkSvářeči - svářeč - operátor sva...Frauenthal Automotive Hustopeče...Svářeči - svářečHeat Transfer Systems s.r.o.Svářeči - svářečSIGNUM spol. s r.o.Páječi - páječ/ka - ruční pájen...Heat Transfer Systems s.r.o.Svářeči - svářeč nerezu s rjMAUTING s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HB KRAKO s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost HB KRAKO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: