Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Operátor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

PRACOVNÍK/CE TISKU – 21 000 KČ/MĚSÍC

Text inzerátu:

Láká tě jistota stabilní práce, mzda pravidelně každý měsíc na účtu, bohatá firemní kultura a pohodový projekťák, který se o tebe postará? Tak nám napiš nebo zavolej a připoj se k Hapi. Práce nás totiž baví.
V Břeclavi tě čeká jednoduchá manuální práce, která je vhodná pro muže i ženy. A co budeš dělat? Budeš obsluhovat odvíječ tiskového stroje, manipulovat s rolemi papíru, aj.

Co je k tomu potřeba?
• Chuť pracovat
Co za to?
• Výdělek 21 000 Kč/měsíc
• Příspěvek jídlo
• Práce na HPP
• Zázemí firmy, která dodrží, co slíbí
• Pomoc při řešení problémů v práci i mimo ni

Místo výkonu práce: Břeclav
Nástup: Ihned

V práci nepoužíváme sprostá slova jako nejde to a nemůžu. Znáš horší? Tak nám je dojdi říct na pohovor. Prvním krokem je poslat životopis na personal@almark.cz nebo zavolat na +420 730 898 940 a domluvit si setkání.

http://almark.cz/chci-pracovat/
https://www.youtube.com/channel/UCjdQRx9d1R98r9I8KKxer8w

Nástup:IhnedPlat od - do:21000Pracoviště:okres BřeclavObor a Profese:Strojírenství - Operátor výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:ALMARK GROUP s.r.o.Kontaktní osoba:Balážová Alex +420730898940 people|hapi#teamKontaktní adresa:Kaprova 42/14, 11000  Praha 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Operátor výroby/obsluha strojů ...Nevoteam s.r.o.Obsluha frézkyWeld Project, s.r.o.Obsluha cnc frézkyWeld Project, s.r.o.Mistr výroby (30 - 38.000 kč)Trenkwalder a.s.Pracuj v medovém ráji 21 000 kč...ALMARK GROUP s.r.o.Dělník ve výrobě až 26 000 kčJOB LEADER CZECH s.r.o.Operátoři ve výrobě až 21 000kčJOB LEADER CZECH s.r.o.Operátor cnc frézovacího centraTrenkwalder a.s.Výrobní inženýr elektro (45 - 5...Trenkwalder a.s.Konstruktér (35-43.000 kč)Trenkwalder a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALMARK GROUP s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ALMARK GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: