Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ostraha a bezpečnost / Pracovník ostrahy
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostraha parfumerii Douglas

Text inzerátu:

Hledáme kolegu na pozici ostrahy a zajištění bezpečnosti, prevenci kriminality. Nabízíme práci v čistém a příjemném prostředí parfumerií Douglas.

Podmínky:

Měl bys být: Zodpovědný Spolehlivý V dobré fyzické formě Bez záznamu v rejstříku trestů Budeš mít výhodu, pokud jsi kvalifikovaný strážný (dle 68-008-E)

Nabízíme / benefity:

Za to ti nabídneme: DPP nebo HPP 12-ti hodinové směny tak, jak se domluvíme Krátký – dlouhý týden 100 Kč/hod- na začátek Firemní benefity- možnost zálohy, Multisport karta, firemní akce, motivační program a jiné…

Nástup:dle domluvy Plat od - do:95 - 110Pracoviště:ZlínObor a Profese:Ostraha a bezpečnost - Pracovník ostrahyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:ČECHYMEN a.s.Kontaktní osoba:David Citron +420777498383 d#citron|cechymen#czKontaktní adresa:Na Mlynici 33/1a, 70200  Ostrava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pracovníci ostrahy, strážní - n...PARTR spol. s r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - o...Bohemia Marten Plus s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - o...Bohemia Marten Plus s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - s...LAMA AGENCY s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - s...MOBA Security s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - s...MOBA Security s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - p...MOBA, spol. s r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - p...Eagle Eyes a.s.Pracovníci ostrahy, strážní - p...Eagle Eyes a.s.Pracovníci ostrahy, strážní - p...MOBA, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČECHYMEN a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ČECHYMEN a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: