Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ekonomika a podnikové finance / Mzdová účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborní účetní mzdoví - Mzdová/mzdový účetní

Text inzerátu:

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Kocourková Lenka Mgr., Bc., tel.: 220189355, email: lkocourkova@praha6.cz

- znalost zák. č. 586/92 Sb., - praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok, - schopnost řešit problémy a rozhodnost v případě časkové tísně, - schopnost aplikovat nové postupy vyvolané změnami legistlativy, - samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti. Úplné znění Oznámení o volném pracovním místu je zveřejněno na úřední desce Úřadu MČ Praha 6 a na webových stránkách www.praha6.cz v rubrice O čem se mluví - Volná pracovní místa.

Zam. výhody: Uvedeno v Oznámení o volném pracovním místu.

Nástup:06.02.2019Plat od - do:18230 - 41130Pracoviště:PrahaObor a Profese:Mzdová účetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 6Kontaktní osoba:Mgr., Bc. Lenka Kocourková +420 220 189 355Kontaktní adresa:
Praha   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 8 podobných nabídek

Odborní účetní mzdoví - mzdová ...Charita OtrokoviceMzdová účetní a vedení evidence...JOBSYSTEM s.r.o.Odborní účetní mzdoví - mzdová/...APM Automotive s.r.o.Mzdová účetníStřední škola automobilní a inf...Odborní účetní mzdoví - payroll...Honeywell, spol. s r.o.Odborní účetní mzdoví - sr. pay...Honeywell, spol. s r.o.Odborní účetní mzdoví - mzdová ...Poliklinika Prosek a.s.Odborní účetní mzdoví - mzdová/...M - PRO spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.