Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodejce nábytku v FRÝDKU-MÍSTKU

Text inzerátu:

Hledáme šikovnou, aktivní, spolehlivou a komunikativní prodavačku/ČE nábytku v FRÝDKU-MÍSTKU. Náplní práce je aktivní prodej nábytku, komunikace se zákazníky, případné řešení reklamací, příprava objednávek, práce s pokladnou atd. V případě zájmu, prosím o zaslání životopisu na adresu : delcon.prace@atlas.cz; www.delcon-nabytek.cz

Nástup:neuvedenoPracoviště:Frýdek-MístekObor a Profese:Prodej a obchod - ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Jozef KozelekKontaktní osoba:O.Řezníčková +420602111159 delcon#prace|atlas#czKontaktní adresa:Opavská 818/71, 70800  Ostrava - Poruba   
zobrazit mapu
Adresa provozovny:Polanecká 803, 72100  Ostrava - Svinov ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha čerpacích stanic a mycí...MARAVEL s.r.o.Prodavači potravinářského zboží...Slezské uzeniny, s.r.o.Prodavači v prodejnách - prodav...Ignis Forst s.r.o.Prodavači v prodejnách - prodavačiMartin KohutObsluha čerpacích stanic a mycí...SMEBAZ spol. s r.o.Prodavači v prodejnách - prodav...COCTAIL & PARTY s.r.o.Prodavači v prodejnách - prodav...Řeznictví H+H, s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...KROWIARZ s.r.o.Prodavači potravinářského zboží...Ing. Jana AdamcováProdavači v prodejnách - prodav...Pekařství Řeznictví Kohut s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jozef Kozelek. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Jozef Kozelek o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: