Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obchodní zástupci - Obchodní zástupce - junior

Text inzerátu:

Z:29.1.2019.A:18.6.2019. Hledáme obchodního zástupce juniora do všech krajů v České republice. Zajišťování obchodní činnosti FMCG(potraviny) ve svěřeném regionu. Péče o stávající zákazníky. Doplňování zboží v hypermarketech a supermarketech. Účast na prodejních a propagačních akcích a veletrzích. Prodej určeného sortimentu zdravé výživy. Zaměstnanecké výhody. Služební automibil, mobilní telefon, notebook, stravenky. Zaměstnavatel preferuje emailový kontakt.

Nástup:05.07.2019Plat od - do:18500 - 25000Pracoviště:Nový JičínObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:KAUMY s.r.o.Kontaktní osoba:Svatava Vičíková +420 724 029 854 kaumy|kaumy#czKontaktní adresa: 156
742 45 Fulnek
Jerlochovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha čerpacích stanic a mycí...Petra KisováPracovníci v půjčovnách a ostat...DUMAT soukromý podnik, v.o.s.Prodavači potravinářského zboží...H R U Š K A , spol. s r.o.Obchodní zástupci - obchodní zá...HELIS - KVĚTINY s.r.o.Prodavači potravinářského zboží...H R U Š K A , spol. s r.o.Prodavači potravinářského zboží...H R U Š K A , spol. s r.o.Prodavači potravinářského zboží...H R U Š K A , spol. s r.o.Obchodní zástupci - obchodní zá...STROJEASTAVBY TVRDOŇ, s.r.o.Obsluha v zařízeních rychlého o...Pizza a Gyros Del Monte s.r.o.Vedoucí pracovních týmů v prode...H R U Š K A , spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KAUMY s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KAUMY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: