Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Šéfkuchař
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha nebo Live Cooking? Letiště Praha, super mzda+bonusy a benefity

Text inzerátu:

Marché Mövenpick je součástí Marché International, mezinárodní společnosti milovníků dobrého jídla. My všichni se samozřejmě považujeme za milovníky dobrého jídla a podílíme se na úspěchu naší společnosti.
"PROMĚŇTE POHOSTINSTVÍ VE SVÉ POVOLÁNÍ"
Ať už jste rozený hostitel, zájemce o novou kariéru nebo se chcete zakousnout do jedinečné možnosti odborného gastronomického vzdělávání, nabízíme vám možnost podílet se na našem úspěchu a samozřejmě také dosáhnout osobního naplnění.

Podmínky:

- příjemné vystupování a chut' obsluhovat nebo vařit pro návštěvníky našich
restaurací v bezcelní zóně letiště Václava Havla
- odbornou znalost v gastronomickém oboru, která je vítána
- znalost některého dalšího evropského jazyku pro pracovníky obsluhy
- trestní bezúhonnost (výpis z trestního rejstříků pro vydání povolení vstupu)
- týmového hráče do energického kolektivu profesionálů z našich mezinárodních
poboček.

Nabízíme / benefity:

Zapracování a podporu – to vám dá jistotu | Odborné zaškolení – to vám pomůže rozvinout odborné znalosti | Podporu při začlenění do týmu – to vám dodá motivaci | Možnost překvapit hosty úžasnými chuťovými kreacemi – to vás práci, která vás bude bavit | Otevřenou a férovou zpětnou vazbu – to nás žene kupředu | Obecnou podporu – to je zárukou našeho profesního rozvoje.

Nabízíme nadstandardní finanční ocenění na gastronomickém trhu práce | zaměstnanecké benefity | finanční měsíční bonusy | parkování na letišti.

Vzbudili jsme vaši pozornost? Kontaktujte nás.

Nástup:neuvedenoPracoviště:okres Hlavní město PrahaObor a Profese:ŠéfkuchařTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZdroj inzerátu:www.inwork.cz
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Marché Restaurants Czech Republic, s.r.o., Zdeněk Krotký zdenek#krotky|marche-movenpick#com ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Prodavač (vedoucí prodejny) ve ...www.inwork.czÚklidový pracovníkwww.inwork.czPizzař - benešov u prahywww.inwork.czObsluha čerpací stanice omv v k...www.inwork.czŘidič/ka taxiwww.inwork.czOperátor/ka výroby bez praxe, b...www.inwork.czHledá se dispečer nebo dispečerkawww.inwork.czSvářeč 135 čistá mzda od 185 kč...www.inwork.czPomocný dělník, bonusy, příplat...www.inwork.czVrchní číšník, servírkawww.inwork.cz
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti www.inwork.cz. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost www.inwork.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: