Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny kraje

Nabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Psycholog

Název pozice:

Mojra.cz Pozice: psycholog/psycholožka

Text inzerátu:

Mojra.cz je první online psychologická poradna v naší republice,
která poskytuje psychologické poradenství pro klienty přes Skype, WhatsApp a Viber, či
formou telefonních hovorů. Nabízíme psychologům možnost přivydělat si z pohodlí domova
společně s komplexní péčí. Poppřípadě si vyplnit volný čas mezi vámi
objednanými klienty ve vaší poradně. Zajištujeme veškerou administraci,
reklamu, objednávkový kalendář. Pokud tedy máte zájem o další příjem do rodinného
rozpočtu, neváhejte a napište nám.
Náplň práce: poskytování psychologického poradenství a terapie prostřednictvím hovorů po
Skypu, WhatsAppu, Viberu a telefonu.
Požadujeme: VŠ vzdělání, jednooborová psychologie
sebezkušenostní výcvik výhodou
chuť učit se novým věcem
flexibilitu
základní znalost práce s PC a smartphonem
Práci je možno vykonávat z cele republiky a také ze zahraničí

Náplň práce:

Psychologické konzultace s klienty online

Nástup:ihnedPlat od - do:1000 - 30000Pracoviště:Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský krajObor a Profese:Zdravotnictví a sociální péče - Psycholog, Brigády - BrigádyTyp pracovního vztahu:Plný úvazek, Práce na ŽL, BrigádaMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Mojra.cz
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:PhDr. Michaela Miechová +420731226690 poradna|mojra#czKontaktní adresa:Na Návsi 231/109, 74714  Ludgeřovice
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE.

TOP 10 podobných nabídek

Práce v oblasti přírodní medicíny.Dagmar LangováJe vám nad 50? máme pro vás práci. Dagmar LangováPráce pro polsky mluvící uchazeče.Dagmar LangováBylinky=zdraví=přivýdělekDagmar LangováPracujete rádi doma? mám pro vá...Dagmar LangováBrigáda na doma, zdraví, bylinky.Dagmar LangováPřivýdělek s bylinkami. Dagmar LangováHotelový personál na kypru - po...Pro-Staff s.r.o.Podnikání z domova, prevence zd...Dagmar LangováPráce pro poláky žijící v čr a sr. Dagmar Langová

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mojra.cz. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Mojra.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF