Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači v prodejnách - Prodavačka

Text inzerátu:

z: 3.1.2019, a: 11.3.2019
Vyučen i zaučen v oboru prodavač/ka s praxí v obchodě, dobrá praktická znalost provozu prodejny, komunikativnost, pečlivost a odpovědnost.
Zaměstnání v prosperující české firmě, stravenky, penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výročích, systém firemního vzdělávání aj.
Odešlete prosím životopis na e-mail uvedený na www. jednota-hodonín.eu v sekci kariéra.
Info: telefonicky od 7:00 - 15:30 na 518 389 236

Nástup:15.03.2019Plat od - do:8700 - 8700Pracoviště:Nový JičínObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Jednota, spotřební družstvo v HodoníněKontaktní osoba:Ing. František Brhel +420 518 389 236 brhel#frantisek|jednota-hodonin#czKontaktní adresa: 141
742 58 Kateřinice
Kateřinice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Prodavači stavebnin a příbuznéh...MANSVO s.r.o.Vedoucí pracovních týmů v prode...Jednota, spotřební družstvo v H...Obsluha čerpacích stanic a mycí...BVŠP s.r.o.Prodavači potravinářského zboží...H R U Š K A , spol. s r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Petra KisováProdavači smíšeného zboží - pro...Jednota, spotřební družstvo v H...Prodavači textilu, obuvi a kože...Agentura La Radka s.r.o.Prodavači v prodejnách - floris...Flamengo květiny s.r.o.Obchodní zástupci - obchodní zá...KAUMY s.r.o.Obchodní zástupci - obchodní zá...KAUMY s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: