Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ladiči hudebních nástrojů - ladič hlasů

Text inzerátu:

místo výkonu práce: Poděbradova 2506 Louny
praxe v oboru 2 roky
kontakt: telč. 415627588, email: harmonikas@harmonikas.cz, osobně na uvedené adrese

Nástup:01.06.2017Plat od - do:12000 - 14000Pracoviště:LounyObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:HARMONIKAS s.r.o.Kontaktní osoba:Ladislav ml. Titlbach +420 415 627 888 harmonikas|harmonikas#czKontaktní adresa:Poděbradova 2506
440 01 Louny
Louny   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Výrobci, mechanici a opraváři m...Enaspol a.s.Výrobci a opraváři hudebních ná...Strunal Schönbach s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři m...Teplárna Písek, a.s.Technik oprav kol JOB LEADER CZECH s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři p...Abrico group s.r.o.Automechanik - bmw, české buděj...Trenkwalder a.s.Výrobci, mechanici a opraváři o...Augenoptik Domažlice s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři o...Obchodní akademie, Hotelová ško...Ladiči hudebních nástrojů - děl...C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři h...APPENHILL s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HARMONIKAS s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost HARMONIKAS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: