Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Správa systémů a HW / Správce operačních systémů a sítí
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

IT specialista

Text inzerátu:

Společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici IT specialista.

Podmínky:

- znalost programu Vision
- technické myšlení
- zodpovědný přístup k práci
- časová flexibilita
- spolehlivost
- komunikativnost
- řidičský průkaz sk. B

Bonusy:

Příspěvek na stravování

Náplň práce:

Administrace uživatelských profilů, virtualizační platformy, datová síť - síťové prvky a infrastruktura (metalika a optika), spolupráce při řešení technických problémů ve výrobě, účast na vývojových projektech, schopnost nalézt vhodné řešení, tvorba reportů a plánů, Vision databáze - správa, údržba, podpora, propojování modulů, Exchang server, File server, Aplikační server včetně zálohování, Office 365 + implementace Sharepoint, tiskové služby (print server, safeq)

Nástup:Ihned nebo dle dohodyPlat od - do:30000 - 45000Pracoviště:Hradec KrálovéObor a Profese:IS/IT: Správa systémů a HW - Support IS, IS/IT: Správa systémů a HW - Správce aplikačního SW, IS/IT: Správa systémů a HW - Správce operačních systémů a sítíTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:B R U K O V , spol. s r.o.Kontaktní osoba:Aneta Pourová +420720960069 pourova|brukov#czKontaktní adresa:Cukrovarská 168, 50303  Smiřice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

New project for german speakersGrafton Recruitment s.r.o.Product support analyst with ge...Grafton Recruitment s.r.o.It release engineer, 20 h/week,...Grafton Recruitment s.r.o.It support, vhodné i pro sš abs...Grafton Recruitment s.r.o.Plm (cax) specialist - willing ...Grafton Recruitment s.r.o.It suport analyst with english ...Grafton Recruitment s.r.o.Junior it support (25 - 30.000kč)Trenkwalder a.s.It change coordinator with germanGrafton Recruitment s.r.o.French speakers - let´s do it s...Grafton Recruitment s.r.o.It support engineerGrafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B R U K O V , spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost B R U K O V , spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: