Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Obchodník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Wellness kauč

Text inzerátu:2 – 3 hodiny denně, 8–12tis. měsíčně. Požadujeme věk 18+, schopnost ovládat PC na uživatelské úrovni, ochota učit se novým věcem a mít vztah ke zdravému životnímu stylu. Nabízíme zázemí společnosti která hraje významnou roli na trhu v oblasti wellness, podporu našeho on-line systému. Komplexní zaškolení, firemní akce a bonusy. Pro bližší informace mne kontaktujte na email nebo telefonicky. Nebo vyplňte krátký dotazník pro uchazeče pro zařazení do výběrového řízení.

Nástup:neuvedenoPracoviště:Česká republikaObor a Profese:Prodej a obchod - ObchodníkTyp pracovního vztahu:Práce na ŽL, BrigádaMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Ing. Zdenka Janošťáková
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Zdenka Janošťáková +420774200173 zd#hajkova|seznam#czKontaktní adresa:Na Parcelách 57, 25065  Bořanovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Hotelový personál na kypru Pro-Staff s.r.o.Fotograf v hotelu - kanárské os...Pro-Staff s.r.o.Animátor v hotelu - španělsko, ...Pro-Staff s.r.o.Uklízečka - fn brno bohunice (l...Olman Service, s.r.o.Pracovníci do bezpečnostní a po...Olman Service, s.r.o.Pomocná síla do stravovacího za...Olman Service, s.r.o.Uklízeč/ka – praha 1 a 2 (vhodn...Olman Service, s.r.o.Uklízečka – fn brno bohunice (n...Olman Service, s.r.o.Pracovník(ce) ostrahy – velké m...Olman Service, s.r.o.Uklízečka – nemocnice klatovy (...Olman Service, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Zdenka Janošťáková. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Ing. Zdenka Janošťáková o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: