Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Kultura, umění a tvůrčí práce / Výtvarník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Umělečtí grafici - Reklamní grafik/čka

Text inzerátu:

Úspěšná obchodní firma v oboru automotive vyhlašuje výběrové řízení na doplnění pozice v oddělení Marketing & Sales–GRAFIK/čka.

Náplň práce:Samostatná tvorba grafických návrhů, materiálů.Práce s elektr.daty.Zlom datových souborů textu,obrazu a grafiky do připraveného zrcadla grafického návrhu v příslušných operačních systémech a programech.Údržba technického vybavení.Komunikace s dodavateli reklamních služeb.Aktivní správa databáze a realizace e-mailingu.Vytváření fotografií produktů a služeb s využitím v graf.materiálech,internetu.Správa webu,e-shopu.
Požadujeme:Uživatelská znalost práce(MS Office).Práce s databázemi na uživatelské úrovni.Zkušenosti v oblasti realizace tištěné grafiky,web designu.Kreativita,cit pro grafiku.Samostatnost a proaktivní přístup.Zodpovědnost,flexibilita.Základní znalost marketingových nástrojů a postupů.Dobrá znalost pravopisu ČJ.Vysoká uživatelská IT gramotnost.Pokročilá znalost Adobe Design Premium(Photoshop,Illustrator,InDesign).
Preferujeme:Znalost HTML kódu.Základní znalost programovacích jazyků.
Nabízíme:Nabízíme práci v přátelské, stabilní a rozvíjející se společnosti.Možnost osobního růstu a interního vzdělávání.PP na plný úvazek.
Zájemce prosíme o zaslání CV.

Nástup:01.01.2019Plat od - do:21000 - 24000Pracoviště:VsetínObor a Profese:VýtvarníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:VAPOL CZ s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Ludmila Staňková +420 608 410 180 hr|vapol#czKontaktní adresa: 270
756 51 Zašová
Zašová   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 9 podobných nabídek

Umělečtí grafici - grafik/grafičkaAnnabis, s.r.o.Umělečtí grafici - reklamní gra...NeuvedenoUmělečtí grafici - grafik/čka -...Crystal Caviar s.r.o.Lektor / lektorka výtvarných ví...Ateliér Mozaika s.r.o.Asistentka lektora kresby a malbyAteliér Mozaika s.r.o.Umělečtí grafici - grafik / dtpLAURELIN s.r.o.Umělečtí grafici - grafik/grafičkaDUKO,SRO.Umělečtí graficiPUPINO pro děti s.r.o.Umělečtí graficiPUPINO pro děti s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VAPOL CZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost VAPOL CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: