Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektromechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Servisní technik

Text inzerátu:

Zavedená rodinná firma hledá schopného servisního technika (i absolventa) pro instalaci a opravy strojů a zařízení pro řeznické a gastronomické provozy.

Podmínky:

ŘP skupiny B
Vyhláška 50 - §6
Ochota, pracovitost

Náplň práce:

Montáž nového zařízení nebo oprava stávajících strojů většinou u zákazníka.

Nabízíme / benefity:

25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění

Nástup:neuvedenoPlat od - do:24000 - 26000Pracoviště:Česká republikaObor a Profese:Strojírenství - Mechanik, Elektrotechnika a energetika - ElektromechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:MASO-PROFIT s.r.o.Kontaktní osoba:Petr Navrátil +420601086010 petr#navratil|masoprofit#czKontaktní adresa:Hrdlořezská 197/6, 19000  Praha 9   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři průmyslový...MANN + HUMMEL Innenraumfilter (...Mechanici a opraváři průmyslový...PIKA, a.s.Mechanici a opraváři zemědělský...1. Slezská strojní, a.s.Mechanici a opraváři ostatních ...VÝTAHY PETERSIK s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...ZAS Bečváry a.s.Mechanici a opraváři zemědělský...SLAKO s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...Vinařství Nosreti s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...DOBIÁŠ spol.s r.o.Mechanik až 35 000 kč/měsícGrafton Recruitment s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...GREENMAN s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MASO-PROFIT s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MASO-PROFIT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: