Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Výživový poradce
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

práce z domova

Text inzerátu:

Práce z domova, volná pracovní doba, rostoucí výdělek, karierový růst, čas na rodinu i koníčky. Vše si organizujete sami, jste sami sobě šéfem. Vše se splní. Stačí se přidat k nám a začít podnikat v oboru wellness. Zajistíme Vám kompletní školení i osobní vedení. Vhodné i jako přivýdělek k MD, studiu či důchodu.

Podmínky:

chuť pracovat

Náplň práce:

podnikání v oboru wellness

Nástup:neuvedenoPracoviště:Česká republikaObor a Profese:Služby - Výživový poradceTyp pracovního vztahu:Práce na ŽLMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Pavlína Šídová
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Pavlína Šídová +420608455552 pavla#conture|seznam#czKontaktní adresa:Šumná 777, 46312  Liberec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Administrativní pracovník / pra...JOBSYSTEM s.r.o.Instalatéři německo, 3.500.-eurBohemia Works, a.s.Technik obchodního oddělení v o...JOBSYSTEM s.r.o.Mzdová účetní olomoucFORCORP GROUP spol.s.r.o.Projektant elektro + měření a r...JOBSYSTEM s.r.o.Projektant vzt, chlazení, techn...JOBSYSTEM s.r.o.Asistentka jednatele - lukov u ...JOBSYSTEM s.r.o.Technický nákupčí - lukov u zlínaJOBSYSTEM s.r.o.Obchodní zástupce - prodej přír...JOBSYSTEM s.r.o.Kontrolor kvality - technik - l...JOBSYSTEM s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pavlína Šídová. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pavlína Šídová o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: