Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

MONTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Text inzerátu:

HLEDÁME MONTÉRY OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Podmínky:

25 000-35 000 Kč

Náplň práce:

Samostatná příprava, montáž a sváření připravených mostních popř. jiných dílců v místě stavby.

Nástup:IHNEDPlat od - do:25000 - 35000Pracoviště:Česká republikaObor a Profese:Stavebnictví a reality - DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:ispir s.r.o.Kontaktní osoba:Zdeněk Bednář +420774666545 ispirsro|gmail#comKontaktní adresa:V dolině 1515/1b, 10100  Praha 10   
zobrazit mapu
Adresa provozovny:Sušilova 677, 76861  Bystřice pod Hostýnem ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dělníci v oblasti výstavby budo...OSMIA s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...LA BELLA VERRA s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...LA BELLA VERRA s.r.o.Štukatéři - štukatérKaiserbau s. r. o.Dělníci v oblasti výstavby budo...HODMOD CZ s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budovÚP ČR - kontaktní pracoviště Pr...Dělníci v oblasti výstavby budo...LVT.EU s.r.o.Pomocní pracovníci v zahradnict...KOVBSTAV družstvoDělníci v oblasti výstavby budo...Stanislav KravchenkoDělníci v oblasti výstavby budovAwasete s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ispir s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ispir s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: