Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Architekt
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

TDI - Technický dozor investora

Text inzerátu:

Pro společnost, která představuje projektový celek, jenž se zaměřuje na komplexní předprojektovou, projektovou, inženýrskou a konzultační činnost spojenou s realizací pozemních staveb, silničních a dálničních staveb, mostů, městských komunikací, podzemních, vodohospodářských a ostatních inženýrských staveb. Hledáme 6 kandidátů na pozici TDI.

Podmínky:

VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru
zkušenosti ve výstavbě u dopravních staveb
praxe v oboru vítána
znalost Microsoft Office
řidičský průkaz sk. B
jazykové znalosti výhodou

Nabízíme / benefity:

příspěvek na stravování
5 týdnů dovolené
mobilní telefon
příspěvky na kulturu, sport, na penzijní připojištění
možnost jazykového kurzu AJ,NJ

Nástup:IHNEDPracoviště:PrahaObor a Profese:Stavebnictví a reality - ArchitektTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Externí personalista s.r.o.Kontaktní osoba:Veronika Doubravová +420734652981 veronika|externipersonalista#czKontaktní adresa:Holubinková 169/8, 10400  Praha 22   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zahradní a krajinní architekti ...STATUTÁRNÍ MĚSTO KARVINÁSpecialisté v oblasti územního ...Statutární město OstravaSpecialisté v oblasti územního ...Město DubňanySpecialisté v oblasti územního ...M - SILNICE a.s.Specialisté v oblasti územního ...Město LitomyšlSpecialisté v oblasti územního ...Město LitomyšlSpecialisté v oblasti územního ...GEOCENTRUM, spol. s r.o. zeměmě...Stavební architektiGEBAS atelier architects s.r.o.Stavební architektiDGO Europe Services & Consultin...Stavební architektiMontage Prague Holding s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Externí personalista s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Externí personalista s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: