Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Ošetřovatel/chovatel zvířat
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ošetřovatel skotu

Text inzerátu:

Hledáme ošetřovatele skotu + nočního hlídače skotu

Podmínky:

Platové ohodnocení: 20.000,- Kč

Náplň práce:

telení, ošetřování narozených telat - nutná praxe v oboru

Nástup:říjen 2018Pracoviště:Česká TřebováObor a Profese:Zemědělství, lesnictví a ekologie - Ošetřovatel/chovatel zvířatTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Jiří LuxKontaktní osoba:Ing. Lenka Luxová +420739402996 lenka#prerovska|seznam#czKontaktní adresa:Vlkov 89, 57001  Litomyšl   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Zemědělské družstvo MostekChovatelé a ošetřovatelé skotu,...AG Skořenice, akciová společnostChovatelé a ošetřovatelé skotu,...Zámecký vrch, zemědělská společ...Ostatní chovatelé a ošetřovatel...Střední škola zemědělská a vete...Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...ZePo, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Letohradská zemědělská společno...Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Letohradská zemědělská společno...Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Zámecký vrch, zemědělská společ...Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Zemědělsko obchodní družstvo ZálšíChovatelé a ošetřovatelé skotu,...KLAS Nekoř a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Lux. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Jiří Lux o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: