Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Lisař papíru a plastů

Text inzerátu:

Přijmeme lisaře papíru a plastu. Místo výkonu práce Křižíkova 1590, 256 01 Benešov. Životopisy zasílejte na personalni@fiicz.com.

Podmínky:

Požadujeme samostatnost, loajalitu a praxi na VZV.

Náplň práce:

Lisování papíru a plastů.

Nabízíme / benefity:

Nabízíme zázemí české expandující společnosti, finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům.

Nástup:od srpna 2018 nebo dohodouPracoviště:BenešovObor a Profese:Výroba a průmysl - DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:F.I.I., s.r.o.Kontaktní osoba:Vrkočová Blanka personalni|fiicz#comKontaktní adresa:Pacovská 961/7, 14000  Praha 4 - Krč   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha strojů na balení, plněn...Penkart s.r.o.Montážní dělníci výrobků z osta...Agency worker company s.r.o.Montážní dělníci výrobků z osta...Agency worker company s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...ASAKO GROUP s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...ASAKO GROUP s.r.o.Montážní dělníci ostatních výro...D.I.L.An, s.r.o.Ostatní pomocní pracovníci ve v...fortepiano s.r.o.Pomocní dělníci ve výrobě - pom...PETER - GFK spol. s r.o.Ostatní pomocní pracovníci ve v...fortepiano s.r.o.Ostatní pomocní pracovníci ve v...fortepiano s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti F.I.I., s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost F.I.I., s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: