Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Správa systémů a HW / Databázový specialista
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Specialista technické podpory (Brno)

Text inzerátu:

Co přesně bude TVÝM úkolem?
• V týmu fajn kolegů se budeš snažit pomoct našim technikům, provozním a dalším lidem přímo v terénu.
• Telefon bude tvůj základní pracovní nástroj, ale neděs se naučených call skriptů. Podstatné je problém vyřešit, případně ho posunout dál na zkušenější kolegy.
• S evidencí požadavků ti pomůže tiketovací systém, občas vyjedeš nějakou statistiku či report.
• Zákazníkům poskytujeme podporu 7-21 hod, čemuž odpovídají i směny; dvousměnný provoz (ranní 7 – 15:30 h a odpolední 15:30 – 21:00 h, občas i o víkendech).

Co očekáváme od TEBE?
• Naše terminály jsou vlastně počítače, proto potřebujeme, abys měl technický či IT background. Tvou nejlepší kvalifikací je, když si zvládneš doma nastavit wifi, poskládat počítač, pohrát si s kabely. Všechno ostatní tě naučíme.
• Domluvíš se anglicky. Partneři na druhé straně nejsou vždy jen z České a Slovenské republiky.
• Jsi optimista. Vždy uplatníš dobrou náladu a energií dělat věci lepšími.
• Na této pozici nemusíš zůstat věčně, stačí jen mít a chtít.

Zkus o tom uvažovat:
• Jsme neformální společnost (dress code free), nikomu nebude vadit, když do práce dorazíš v kraťasech.
• Tým zákaznickém helpdesku sídlí v samostatné kanceláři, můžeš se kdykoliv na cokoliv zeptat, funguje nám týmová chemie.
• Když budeš mít chuť, dáš si během dne dobré kafe a čerstvé ovoce, popř. zaskočíš do relax roomu.
• Když ti nebude dobře, vezmeš si sick day. Každý měsíc taky dostáváme stravenky.
• Čekají na tebe věrnostní odměny a dodatková dovolená.
• Můžeš se zapojit do pravidelných challenge nebo zajít s kolegy na pivo.
• Work-life balance je pro nás samozřejmostí.

S kým a kde budeš pracovat?
Více o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme, prozradí naše video https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A jestli chceš vědět, jak se u nás pracuje, přečti si rozhovory s našimi zaměstnanci a tvými budoucími kolegy na https://kariera.kajot.cz/#nasi-lide.
Takže pokud se chceš stát součástí naší bezva party, napiš nám na adresu kariera@kajot.cz a my se Ti co nejdříve ozveme.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte společnosti NET and GAMES a.s. se sídlem Bednářova 621/29, Horní Heršpice, 619 00 Brno souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění, a to v rozsahu potřebném pro realizaci stávajícího i budoucích výběrových řízení na obsazení volných pracovních pozic v této společnosti. Společnost NET and GAMES a.s. prohlašuje, že Vámi zaslané osobní údaje použijí pouze k uskutečnění stávajícího nebo i budoucích výběrových řízení a nepředá tyto údaje třetím osobám bez Vašeho předchozího písemného souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je platný po dobu jednoho roku nebo do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany.

Nástup:neuvedenoPlat od - do:20000 - 24000Pracoviště:BrnoObor a Profese:IS/IT: Správa systémů a HW - Databázový specialista, IS/IT: Správa systémů a HW - Support ISTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:C.S.G. SOFTWARE GROUP LIMITEDKontaktní osoba:Čaloudová Martina +420515535221 frantova|kajot#czKontaktní adresa:Kaštanová 64, 62000  Brno   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

It globalization specialist, 20...Grafton Recruitment s.r.o.Part-time service desk with ger...Grafton Recruitment s.r.o.Unix/linux support specialistGrafton Recruitment s.r.o.Senior citrix/windows infrastru...Grafton Recruitment s.r.o.Senior windows/citrix infrastru...Grafton Recruitment s.r.o.Service desk analytik s nj a ajGrafton Recruitment s.r.o.It help desk with dutch - becom...Grafton Recruitment s.r.o.It support, vhodné i pro sš abs...Grafton Recruitment s.r.o.Sw support and analyst, 140-160...Grafton Recruitment s.r.o.Administrátor is helios (6474)ITjobs, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C.S.G. SOFTWARE GROUP LIMITED. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost C.S.G. SOFTWARE GROUP LIMITED o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: