Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Dispečer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Dispečer do skladu expedice zásilek

Text inzerátu:

Hledáme vhodné pracovníky do skladu na administrativní činnost v okolí Zápy, Brandýs. Jedná se o sklad s expedicí zásilek po Praze a Středočeském kraji. Požadujeme jednoznačně logické uvažování, organizační schopnosti a čistý trestní rejstřík. Směny dle dohody (krátký/dlouhý týden nebo ranní/odpolední směny). Nástup možný ihned. Smlouva na HPP. Angličtina výhodou, ale ne podmínkou.

Podmínky:

Čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

Administrace a koordinace linek spojené s expedicí zásilek

Nástup:neuvedenoPlat od - do:20000 - 25000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Doprava, logistika a zásobování - DispečerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Externí personalista s.r.o.Kontaktní osoba:Kristýna Langerová +420724555989 kristyna|externipersonalista#czKontaktní adresa:Holubinková, 10400  Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dopravní dispečeři - dispečer/kaPřevozová služba DELTA, s.r.o.Dopravní dispečeři - koordináto...LogEx logistics s.r.o.Dopravní dispečeři - koordináto...LogEx logistics s.r.o.Dopravní dispečeři - dispečer/k...LHD service, s.r.o.Dopravní dispečeři - dispečeři ...V-SPED s.r.o.Dopravní dispečeři - koordináto...FEE Transport s.r.o.Ostatní pracovníci v dopravě a ...B I O V A C o. s.r.o.Dopravní dispečeři - dispečer/k...Transport line Cargo s.r.o.Dopravní dispečeři - dispečer mkdLK Transport s.r.o.Ostatní pracovníci v dopravě a ...Travel Service, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Externí personalista s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Externí personalista s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: