Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Strážný/hlídač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovník/ce recepce - GŘC BRNO - Slatina

Text inzerátu:

POZICE: Recepční

Pracoviště: Generální řediteství cel Brno,Řípská 9,627 00 Brno -Slatina

Informace o pracovním místě: obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC, ostraha objektu, obchůzky, kódování, kontrola objektů kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám pravidelné obchůzky.

Vydávání daňových tiskopisů, obsluha informační telefonní linky, přepojování hovorů, uvádění návštěv, poskytování informací.

Počet míst:3

Směnnost: dvousměnný

Pracovní úvazek: zkrácený (6:00-18:00)

Mzda: 90,- Kč/hod.

Nástup ihned.

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP)

Certifikát Strážný“ kód profesní kvalifikace 68-008-E výhodou. CF je možno dodělat při zaměstnání, firma uhradí v plné výši a CF zůstává zaměstnanci.

Kontakt:723 612 506,prace@forcorp.cz.cz

Nástup:neuvedenoPracoviště:Brno-městoObor a Profese:Služby - Strážný/hlídačTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:FORCORP GROUP spol.s.r.o.Kontaktní osoba:FORCORP GROUP +420723612506 prace|forcorp#czKontaktní adresa:HODOLANSKÁ 416/32, 77900  OLOMOUC   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Operátoři bezpečnostních služeb...HENIG - security servis, s.r.o.Ostatní pracovníci ostrahy a be...PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o.Ostatní pracovníci v oblasti oc...AVES Servisní a.s.Operátoři bezpečnostních služeb...CENTR PCO, s.r.o.Ostatní pracovníci v oblasti oc...Město DobroviceOstatní pracovníci ostrahy a be...Bohemia Marten Plus s.r.o.Ostatní pracovníci ostrahy a be...Bohemia Marten Plus s.r.o.Plavčíci, strážci pláží - plavčíkSlužby Blansko, s.r.o.Ostatní pracovníci v oblasti oc...Proxy No 2, s.r.o.Ostatní pracovníci ostrahy a be...PCO - hlídací služba, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORCORP GROUP spol.s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FORCORP GROUP spol.s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: