Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidič nákladního vozidla

Text inzerátu:

řidič nákl.vozidla MAN TGA 6x4
hlavní pracovní poměr ( 40hod / týden )

Podmínky:

ŘP sk. C, spolehlivost
znalost vozidla pro drobnou údržbu

Náplň práce:

řízení nákl.vozidla na stavbách

Nabízíme / benefity:

4 týdny dovolené
osobní ohodnocení

Nástup:ihnedPlat od - do:25000Pracoviště:okres Karlovy VaryObor a Profese:Doprava, logistika a zásobování - ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:KV Realinvest s.r.o.Kontaktní osoba:Dana Járová +420777775322 dana#jarova|kv-realinvest#czKontaktní adresa:Chebská 204/71, 71, 36006  Karlovy Vary   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidiči autobusů, trolejbusů a t...BUS LIGNETA a.s.Řidiči ostatních speciálních vo...Omnigon, s.r.o.Řidiči nákladních automobilů, t...Bohumír Kutina - KUŤASŘidiči nákladních automobilů, t...R E S U R spol. s r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...R E S U R spol. s r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...VOKOTRANS s.r.o.Řidiči ostatních speciálních vo...KSB - OTM spol. s r. o.Řidiči osobních a malých dodávk...ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o.Řidiči osobních a malých dodávk...KUPMETO CZ spol. s r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...Hortim-International, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KV Realinvest s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KV Realinvest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: