Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Kadeřnice
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Kadeřnice

Text inzerátu:

Kadeřnictví Markéta Fehrensová v Praze 10 Uhříněvsi, přijme nové kadeřnice na živnostenský list. Nabízíme práci v příjemném prostředí a kolektivu, kde o práci není nouze.

Nástup:neuvedenoPracoviště:PrahaObor a Profese:Služby - KadeřniceTyp pracovního vztahu:Práce na ŽLMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Markéta Fehrensová
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Markéta Fehrensová +420603241771 madeleine#fehrens|gmail#comKontaktní adresa:Přátelství 74/78, 10400  Praha 22   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Kadeřníci - kadeřník dámský a p...AFRODITI s.r.o.KadeřníciRuslan AlexeyevKadeřníci - kadeřník/ceVlastimil MatýsekKadeřníci - kadeřníciJana KosarzováKadeřníci - kadeřník/kadeřnice100 CZK LP s.r.o.Kadeřníci - kadeřníciFunny Sassy, s.r.o.KadeřníciAMADEUS Studio s.r.o.Kadeřníci - kadeřník/ce100 CZK MAR LAZNE s.r.o.Kadeřníci - kadeřník/ce100 CZK VARY G s.r.o.Kadeřníci - kadeřník/ce100 CZK METRONOM s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Markéta Fehrensová. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Markéta Fehrensová o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: