Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pekař(ka)

Text inzerátu:

Do kolektivu pekárny v Krmelíně přijmeme pracovníky na hlavní pracovní poměr. Výroba pekařských výrobků dle receptur, kontrola jejich kvality. Práce fyzicky náročná, ale voňavá. Požadujeme dobrou pracovní morálku, aktivní přístup k práci, zodpovědnost. Nástup dohodou. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Nástup:neuvedenoPlat od - do:16000 - 23000Pracoviště:Frýdek-Místek, okres Ostrava-městoObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Pekařství Boček Krmelín s.r.o.Kontaktní osoba:Kleinová Tereza +420558639105 kleinova|pekarbocek#czKontaktní adresa:Brušperská 78, 73924  Krmelín   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělník - dvě směny, km...Grafton Recruitment s.r.o.Absolvent | vyhláška 50 - elekt...Grafton Recruitment s.r.o.Příležitost (nejen) pro lesníky...Grafton Recruitment s.r.o.Manuální brigáda, 150 kč/hod., ...Grafton Recruitment s.r.o.Práce v pivovaru, velký chlumec...Grafton Recruitment s.r.o.Montér, až 30 000 kč/měs.Grafton Recruitment s.r.o.Montážní pracovník/ceGrafton Recruitment s.r.o.Výrobní dělník / až 28 000 kčGrafton Recruitment s.r.o.Snadná práce ve výrobě - babiceGrafton Recruitment s.r.o.Operátor balicí linky, divišov ...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pekařství Boček Krmelín s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pekařství Boček Krmelín s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: