Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektromechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Elektromechanik / Elektromechanička

Text inzerátu:

Hledáme do stálého pracovního poměru elektromechanika.

Podmínky:

SOU - elektro, nutná vyhláška č.50, manuální zručnost, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita. ŘP "B"
Doba určitá s možností prodloužení.

Náplň práce:

Montážní práce na elektrických zařízení, strojů atd.
Nabízíme práci v mladém kolektivu a zázemí stabilní společnosti a možnosti získání praxe na atraktivních zakázkách u významných firem regionu.

Nabízíme / benefity:

Nástupní plat: 20 000,-Kč, příspěvek na stravu, spořící životní pojištění.

Nástup:neuvedenoPlat od - do:20000Pracoviště:OtrokoviceObor a Profese:Elektrotechnika a energetika - ElektromechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:KVE-mont s.r.o.Kontaktní osoba:Růžičková +420602499159 ruzickova|kvemont#czKontaktní adresa:Letiště 1578, 76502  Otrokovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci elektrických a...CAUTHON s.r.o.Provozní elektromechanici - pro...Fatra, a.s.Montážní dělníci elektrických a...Servis 4U 2017 s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...Servis 4U 2017 s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...TNS SERVIS, s. r. o.Montážní dělníci elektrických a...CAUTHON s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...CAUTHON s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...CAUTHON s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...Fast workers s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...CAUTHON s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVE-mont s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KVE-mont s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: