Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pěstitelé zemědělských plodin - Pěstitelé zemědělských plodin

Text inzerátu:

 

Nástup:01.03.2017Plat od - do:14000 - 20000Pracoviště:NymburkObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Pavel Pokorný - B R A M K OKontaktní osoba:Hana Houšková +420 325 517 450 hana#houskova|bramko#czKontaktní adresa: 196
289 17 Semice
Semice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pěstitelé zemědělských plodin -...MONTANO VALTR, s.r.o.Pěstitelé zemědělských plodin -...Pěstitel Stratov, a.s.Pěstitelé zemědělských plodin -...PASCUAL POLABÍ s.r.o.Pěstitelé zemědělských plodin -...Pěstitel Stratov, a.s.Pěstitelé zemědělských plodin -...PASCUAL POLABÍ s.r.o.Pěstitelé zemědělských plodin -...MONTANO VALTR, s.r.o.Pěstitelé zemědělských plodin -...Pěstitel Stratov, a.s.Pěstitelé zemědělských plodin -...PASCUAL POLABÍ s.r.o.Pěstitelé zemědělských plodin -...MONTANO VALTR, s.r.o.Pěstitelé zemědělských plodin -...MONTANO VALTR, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pavel Pokorný - B R A M K O. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pavel Pokorný - B R A M K O o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: