Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Zdravotní sestra
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

zdravotní sestra v zubní ordinaci

Text inzerátu:

Hledám zdrav.sestru do zubní ord. Nutná manuální zručnost. Předchozí praxe v zub.ordinaci ev. v chirurgických oborech výhodou!
Nástup možný ihned.

Nabízíme / benefity:

stravování,příspěvek na dovolenou a Vánoce

Nástup:ihnedPracoviště:Český KrumlovObor a Profese:Zdravotnictví a sociální péče - Zdravotní sestraTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:MUDr. Jan KoubaKontaktní osoba:MUDr.Jan Kouba +420380711909 koubajan500|gmail#comKontaktní adresa:Šumavská 500, 38101  Český Krumlov - Horní Brána   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Všeobecné sestry s osvědčením -...NADĚJEVšeobecné sestry s osvědčením -...MOJE AMBULANCE Pardubice s.r.o.Všeobecné sestry s osvědčením -...MUDr. Jan KoubaVšeobecné sestry s osvědčením -...SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o.Všeobecné sestry bez osvědčení ...Alzheimercentrum Prácheň z.ú.Všeobecné sestry s osvědčením -...JuALDent s.r.o.Všeobecné sestry s osvědčením -...HC Morava, a.s.Všeobecné sestry s osvědčením -...Vojenská lázeňská a rekreační z...Všeobecné sestry se specializac...Prima Vizus, o.p.s.Všeobecné sestry s osvědčením -...Nemocnice Pardubického kraje a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUDr. Jan Kouba. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MUDr. Jan Kouba o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: