Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ostraha a bezpečnost / Pracovník ostrahy
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovník ostrahy Český Těšín

Text inzerátu:

Přijmeme do pracovního poměru pracovníky ostrahy pro oblast Český Těšín. Nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny, plný nebo zkrácený úvazek. Certifikát strážného výhodou. Mzda 83Kč/hod.+příplatky. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci, možnost kombinované práce (sezení/stání), praxe není nutností. Možnost zajištění zkoušek pro profesní kvalifikaci Strážný. Místa vyhrazena pro OZP . Nástup možný ihned.

Nástup:neuvedenoPracoviště:Český TěšínObor a Profese:Ostraha a bezpečnost - Pracovník ostrahyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Českomoravská Bezpečnostní agentura spol. s r. o.Kontaktní osoba:Jana Gašperová +420778766035 info|cmba#czKontaktní adresa:Družební 769/2e, 77900  Olomouc   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pracovníci ostrahy, strážní - p...NeuvedenoPracovníci ostrahy, strážní - o...ERZOTI s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - p...PCO - hlídací služba, s.r.o.Odborní bezpečnostní pracovníci...SONIDO Investment s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - o...Bohemia Marten Plus s.r.o.Odborní bezpečnostní pracovníci...SONIDO Investment s.r.o.Pracovník ostrahy slezská ostravaČeskomoravská Bezpečnostní agen...Pracovník ostrahy - areál provo...FORCORP GROUP spol.s.r.o.Pracovník ostrahy - areál střed...FORCORP GROUP spol.s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážní - o...Pharm Invest s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Českomoravská Bezpečnostní agentura spol. s r. o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Českomoravská Bezpečnostní agentura spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: