PRACOVNÍK PRO PRÁCI S FÓLIEMI | BRIGÁDA

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Řezání a nanášení lepicí fólie
- Lepení barevných folií
- Obsluha PC (CorelDRAW)
- Sledování výrobních plánůZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
28 000 Kč
Pracoviště:
Pardubický kraj
Typ úvazku:
Plný úvazek
Podmínky:

- znalost programu CorelDRAW výhodou
- znalosti techniky práce s fólií výhodou
- manuální zručnost
- pečlivost při práci
- časovou flexibilitu

Bonusy:

- Jednosměnný provoz
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na stravování 70 Kč
- Penzijní připojištění
- Různorodá tvůrčí práce v zakázkové výrobě

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Dělník
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Hradec Kralove (GR)
S#Wagnerova#407464203203|applications#grafton#cz





Podobné nabídky práce

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Hradec KrálovéSolpap, s.r.o.
od 26 000 Kč

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Hradec KrálovéSolpap, s.r.o.
od 28 000 Kč

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Hradec KrálovéSolpap, s.r.o.
od 23 000 Kč

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Hradec KrálovéSolpap, s.r.o.
od 28 000 Kč

Prohlédnuté pracovní nabídky

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

od 18 900 KčPraha Základní škola brigádníků

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

od 35 000 KčBrno Bm česko s.r.o.

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

38 900 - 44 800 KčDomažlice Gerresheimer horsovsky tyn spo

Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví

33 000 - 43 000 KčLiberec Wassa commercial, s.r.o.

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

od 19 500 KčPraha Vik.sof.van. s.r.o.

Články ze světa práce


Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Time management a jak efektivně využívat svůj čas
Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?
Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.