Všeobecní administrativní pracovníci

První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 - 16:00 hodin.

Fotovia s.r.o., inovativní společnost stojící za online portálem fotovia.cz, hledá nového člena týmu na pozici administrativní asistent/ka pro naše kanceláře v Brně. Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho mladého a dynamického kolektivu, kde máte možnost se učit a růst každý den.
Co budete dělat:
o administrace a správa obsahu v systému online portálu fotovia.cz
o zakládání nových dodavatelů do systémů
o e-mailová a telefonická komunikace s dodavateli, kteří se přidají do projektu
o aktivní telefonické a e-mailové oslovení nových dodavatelů dle specifikovaných parametrů
o běžná agenda a administrativa projektu
Požadujeme:
o aktivní přístup
o zájem se učit nové věci
o běžné PC a internetové znalosti - práce v mailu, Word, Excel, atd.
o znalost online prostředí výhodou
Nabízíme:
o platové ohodnocení 21.300 - 40.000 Kč dle zvoleného úvazku
o práce v mladém kolektivu
o moderní prostředí a technologie, učení se novým věcem každý den
o dobré platové ohodnocení s možností přivýdělku formou % ohodnocení za zrealizované úkoly
o počítač, telefon a další IT zázemí i pro osobní účely
o možnost práce z domova (home office)
o možnost částečného úvazku, dle dohody
Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na rozvoji projektu, který každý den inspiruje tisíce lidí. Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na vaše přihlášky

Plat od:
21 300 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Brno
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Administrativní pracovník
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Petra Švaříčková
739323974
kariera|impnet#cz