CNC OPERÁTOR | centrum BRNA | až 50 000 Kč

Hledáme CNC operátora pro práci v závodě přímo v centru Brna. Pokud máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů a jste připraveni pracovat ve 3 směnném provozu, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

- obsluha CNC soustruhu s řídícím systémem Sinumerik
- soustružení dílců, upínání a vyrovnání obráběných dílců, práce za použití hydrostatických lunet
- čtení a použití technických podkladů
- určení parametrů řezu a sestavení nástrojů
- kontrola nástrojů a nastavení, seřízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků
- udržování technického stavu výrobních zařízení

Lokalita: Brno Židenice (5 min. od hlavního nádraží)Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Plat od:
43 000 Kč
Pracoviště:
Jihomoravský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- vzdělání technického směru
- praxe s obsluhou CNC soustruhu s programem SINUMERIK
- zkušenosti s řezáním a prací s mikrometrem, posuvnými měřidly
- znalost technické dokumentace
- manuální zručnost
- ochota učit se novým věcem

Bonusy:

- zkrácená pracovní doba, nástupní bonus
- 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
- stravování/ stravenky
- kafeterie v hodnotě 30 000 Kč/ rok (možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění)
- odměny při životních a pracovních výročích
- multisport karta
- odborné vzdělávaní, kurzy
- zázemí silné společnosti!

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
HQ GI (GI)
m#kocanova#407021203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.